Survival Turk v2 - Bayram Sonrası Güncellemeleri
KRYGT 30 Temmuz 2020 23:13


Merhaba Survival Türk Ailesi,

Çok yakın zaman önce yeni yatırımlarda bulunduğumuzdan ve sunucuya ivme kazandıracağımızdan bahsetmiştik. Türkiye'nin ileri gelen site ve sayfalarında reklamlar, özel yazdırılmış ücretli eklentiler ve ileri teknoloji sunucu masraflarını kapsayan bu yatırımlardan ve yeniliklerden bahsetmek isterim.

Önümüzdeki süre zarfında agresif pazarlama tekniği olarak bilinen, her yerden reklam çıkma stratejini uygulayacağız. Türkiye'nin en çok hit alan sitelerine, instagram sayfalarına reklama ve sponsorlu gönderi çıkmaya başlıyoruz.

Not1: Bayram biter, bitmez devreye girecek bir güncelleme değildir. Bayramı izleyen hafta itibariyle uygulanmaya başlanacaktır.

Not2: Factions üzerinde çalışmalar başlamıştır. Skyblock ve mini oyunlar sırasıyla eklenecektir. 


Survival Türk v2 - Yeniden Yapılanma ve Yeni Eklentiler

Oyun İçi Para ile Mağaza Kredisi Satın Alma


 • Oyun içindeki enflasyonu dengelemek ve kazançlarınızı nakite çevirebilmeniz adına, güncelleme sonrası oyun içi paralarınızla mağaza kredisi satın alabileceksiniz. Bu krediler ile ister daha fazla satın alım yapabilir veya isterseniz bir başka kullanıcıyla takas yapabilirsiniz. 
 • Kur, güncel şartlara göre değişecektir ve yönetim tarafından belirlenecektir. Bu işlem manuel olarak gerçekleştirilecektir.


Aylık TL veya Kredi Ödüllü Mücadeleler (Ödül Havuzu Sistemi)


 • Valve'nin Dota, CS:GO vb. oyunlarda oluşturduğu ödül havuzu sistemini getiriyoruz. Ağustos'dan itibaren öncesinde belirleyip duyurduğumuz mücadelelerde 1.liğe ulaşan kişilere, ödül havuzundan TL ödülü veya isterse Kredi verilecektir. 1. 2. ve 3.'ler Spawn'da mücadele boyunca sergilenecektir.
 • (Örn. Mücadele: Bu ay boyunca en çok blok mesafeyi yürüyen oyuncuya 200 TL Nakit ödül.)


Oyun İçi Para ile Yetenek Açma ve Yükseltme


 • Özel olarak satın aldığımız bu eklenti sayesinde, oyun içinde kazandığınız paralar ile yeni yetenekler açabilecek ve bunlara seviye atlattırabileceksiniz.
 • (Örn: Canın 5 kalbe düştüğünde daha fazla hasar vermek), (Örn2: Düşüş hasarı almayı azaltmak) (Örn3: Kazı yaparken rastgele hazine bulma şansı)


Parti Market ve Fuar Alanı


 • Özel bir fuar, market alanı oluşturulacak. Bu alanda parti liderlerine veya onların seçtiği kişilere tezgahlar verilecek ve parti üyelerinin edindiği eşya ve materyaller burada sandıklarda satılacak. 


Oyun İçi İsim Etiketleri (Sohbet Kozmetiği)


 • Göz yormayacak şekilde, kullanıcıların isimlerinin başlarına [Mimar], [Parkurcu], [Zengin], [RedstoneMühendisi] vb. gibi onlarca etiket ekleme seçeneği gelecek. 


Rastgele Düşen Görev Kağıtları


 • Manuel kazanca teşvik amaçlı olarak; toprak, maden kazarken veya tarlada ekip biçerken rastgele, belirli bir şans doğrultusunda görev kağıtları düşecek. Bu görevler tamamen rastgele olacak. 
 • (Örn Görev: 1000 Adet Netherrack Kaz ve karşılığında Efsanevi Sınıfı bir item kazan) Görevi bitirince kategorisine bağlı olarak rastgele bir item kazanırsınız. 


Yeni Farm Metası


 • Manuel farmın, AFK farmlarına göre daha çok kazanç elde edebilmesi sağlanacak.
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
3 ay önce

Bravo adminim